• Gilotyna ręczna obcinarka do papieru szkoły trymer

The Symbol : 55089136
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN Paczka 8.19
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
The Availability Of Średnia dostępność
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

GILOTYNA RĘCZNA OBCINARKA DO PAPIERU SZKOŁY TRYMER

Wymiary gilotyny- 37,5 x 13 x 3 cm

Możliwość docinania papieru pod kątem 45-90 stopni

image

GILOTYNA DO PAPIERU - TRYMER

  • SZEROKIE ZASTOSOWANIE - urządzenie przystosowane jest do obsługi formatów papieru do maksymalnego rozmiaru A3, dzięki czemu jest praktyczne i uniwersalne.
  • PRECYZYJNA PODZIAŁKA - miarka centymetrowa oraz calowa, a także siatka sprawiają, że można dokładnie ustawić papier przed wykonaniem cięcia.
  • SPECYFIKACJA - wymiary (dł/szer) 38/14,7cm; maksymalny format papieru A3; waga 280g.
  • KĄTOMIERZ - podział kątowy zaznaczony na podziałce gwarantuje precyzyjne docięcie poszczególnych arkuszy pod wymaganym kątem, co rozszerza możliwości zastosowania gilotyny.
  • BEZPIECZNA - wymienne ostrze umieszczone zostało w ruchomej zakładce, dzięki czemu możliwe jest bezpieczne i dokładne ułożenie papieru przed wykonaniem cięcia.

SPECYFIKACJA:

  • maksymalny format papieru: A3
  • wymiary (dł/szer): 33,5/13/3cm
  • waga: 280g
  • waga z opakowaniem: 370g

Gilotyna do papieru będzie pomocna nie tylko przy pracach biurowych i introligatorskich.

Z powodzeniem można ją także zastosować przy wykonywaniu różnego rodzaju czynności zdobniczych, artystycznych, a nawet przy przygotowywaniu elementów do decoupage.

image

Przyrząd do cięcia papieru obsługuje szeroki zakres formatów, maksymalnie do formatu A3.

Trymer jest przez to uniwersalny i może być narzędziem, które z powodzeniem sprawdzi się w różnego rodzaju zadaniach. Precyzyjne ostrze jednorazowo przycina do 12 kartek papieru o gramaturze do 80g/mkw. Ułożenie papieru oraz określenie linii cięcia ułatwia podziałka wyrażona w centymetrach i calach. Gilotyna posiada także oznaczenie kątowe, które umożliwia przycinanie papieru pod kątem od 45° do 90°. W przypadku mniejszych formatów papieru oraz prostszych prac, wystarczy wykorzystać podstawową siatkę z miarami, a przy większych formatach należy rozłożyć dodatkową podziałkę zamocowaną na spodzie urządzenia.

Przycinarka do papieru posiada ostrze, które zostało umieszczone na podnoszonej prowadnicy.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, dokładne ułożenie papieru nie przysparza trudności. W momencie dopasowywania układu kartki na gilotynie, ostrze jest schowane w prowadnicy, co chroni użytkownika przed ewentualnym skaleczeniem. Po wyznaczeniu prawidłowego położenia papieru, prowadnicę opuszcza się, a cięcie wykonuje się przez dociśnięcie ostrza znajdującego się na sprężynującym mechanizmie zamocowanym na suwaku. Trymer jest lekki i poręczny, zatem można go z łatwością przechowywać na półce bądź w szufladzie, a także szybko i sprawnie ustawić w wyznaczonym miejscu.

Gilotyna posiada wymienne ostrze, a czynność tą można wykonać po uprzednim wyciągnięciu suwaka, w którym jest ono zamontowane. W tym celu należy ustawić suwak na środku prowadnicy, delikatnie rozchylić ją na boki i wyciągnąć całość. Następnie z zachowaniem ostrożności rozmontować suwak, wyciągnąć ostrze i wymienić je na nowe.

image
image
image
image
image
image
image
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question