• Obrotowe kółko gumowe do wózka skrętne 75mm małe

The Symbol : 55065134
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN Paczka 8.19
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
The Availability Of Średnia dostępność
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

OBROTOWE KÓŁKO GUMOWE DO WÓZKA SKRĘTNE 75mm

Aukcja dotyczy 1 sztuki

image

Kółko gumowe obrotowe 75 mm to idealne rozwiązanie dla mieszkań i biur w których znajdują się mobilne meble - szafki i stoliki RTV, szafki podbiurkowe z szufladami oraz dla sklepowych wózków.

Zaletą kółka jest możliwość bezinwazyjnego i płynnego transportu sprzętów w domu lub biurze

Zalety produktu:

- OBROTOWE - gwarantuje to większy komfort manipulacji wózkiem, łatwiejsze prowadzenie, nawet przy większych obciążeniach. Skrętne koła sprawdzą się w trudnym terenie i umożliwią łatwiejsze manewrowanie między przeszkodami na drodze.

- ELASTYCZNE - koło doskonale radzi sobie również w trudnych warunkach podłoża i dzięki swojej elastyczności bez problemu pokonuje nierówności na drodze.

- WYTRZYMAŁE - guma i żelazo, z których wykonane jest koło są wyjątkowo wytrzymałe. Koło jest odporne na ścieranie i uszkodzenia na skutek przecięcia. Doskonale wytrzymuje nawet duże obciążenia wózka.

- ŁATWE W MONTAŻU - nie są potrzebne szczególne umiejętności do wymiany koła w wózku platformowym. Poradzi sobie z tym każda osoba.

MATERIAŁ

Obudowa koła zapasowego wykonana jest z wytrzymałego żelaza. Guma, którą wykorzystano w oponie koła do wózka platformowego jest nie tylko wytrzymała, ale również elastyczna. Dzięki taki właściwościom koła wózek doskonale poradzi sobie również w trudnym terenie. Bez problemu przejedzie po nierównym terenie. Wytrzymała guma koła obrotowego do wózka platformowego jest ponadto gwarancją długiego użytkowania. Nie ściera się szybko i jest odporna na przecięcia.

ŁATWY MONTAŻ

Koło obrotowe do wózka platformowego jest bardzo proste w montażu. Każdy sobie z tym poradzi, nie są potrzebne do tego szczególne umiejętności i skomplikowane narzędzia. Koło zapasowe wymienia się bardzo szybko, dzięki czemu już po chwili można korzystać na nowo z wózka. Koło do wózka platformowego jest to akcesorium niezbędne, które dobrze mieć pod ręką - nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać, zwłaszcza jeśli na co dzień przewozimy duże ciężary po trudnym terenie.

KÓŁKA MOŻESZ WYKORZYSTAĆ RÓWNIEŻ DO ZROBIENIA WŁASNEGO STOLIKA KAWOWEGO, SZAFKI NOCNEJ, REGAŁU, ŁÓŻKA.

image
image

SPECYFIKACJA:

- materiał: guma + żelazo

- średnica koła: 7,5cm - 3"

- grubość koła: 2cm

- waga: 560g

- ilość sztuk: 1

Dokładne wymiary podane na zdjęciu.

image
image
image
image
image
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question