• Rękawica szczotka do czesania sierści psa kota

The Symbol : 63478841
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN Paczka 8.19
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
The Availability Of Średnia dostępność
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

RĘKAWICA SZCZOTKA DO CZESANIA SIERŚCI PSA KOTA

REGULARNE WYCZESYWANIE WPŁYWA NA:

  • ZMNIEJSZENIE ILOŚCI SIERŚCI W MIESZKANIU
  • WYGLĄD SIERŚCI PUPILA
  • STYMULUJE KRĄŻENIE KRWI
image

Masz problem z sierścią, którą gubią Twoje zwierzaki w mieszkaniu?

Do tego celu sprawdzi się rękawica, dzięki której jednocześnie masujesz pupila i pozbywasz się wypadającej sierści.

Zwierzaki uwielbiają głaskanie, dlatego zabieg masowania jest dla nich niezwykle przyjemny. Pupil się relaksuje, jest zadowolony, a Ty usuwasz zbędną sierść. Rękawica jest wykonana z oddychającego materiału, co wpływa na komfort użytkowania.

ZALETY:

  • SILIKONOWE WYPUSTKI - górna część rękawicy wykonana jest z poliestru, natomiast dolna (aktywna) posiada liczne silikonowe wypustki rozmieszczone równomiernie na całej powierzchni, która w całości jest efektywnie wykorzystywana; nadmiar sierści zbiera się pomiędzy wypustkami, nie spada na podłogę ani nie wzbija się w powietrze; zastosowane rozwiązanie wpływa na komfort i satysfakcję podczas użytkowania.
  • WYGODNA - rękawiczka jest zapinana na rzep, oraz z boku posiada otwór, co gwarantuje wygodę oraz stabilność; łatwo się ją zakłada, dobrze przylega do dłoni i nie zsuwa się podczas wyczesywania; pasuje na ręce różnej wielkości.
  • ŁATWA W CZYSZCZENIU - sierść po zakończeniu czesania można bez problemu "odkleić" i wyrzucić do kosza na śmieci lub toalety; rękawiczkę bez najmniejszych trudności wyczyścimy przy użyciu wody z mydłem.
  • UNIWERSALNA - produkt nadaje się do każdego rodzaju sierści o dowolnej długości, niezależnie od rasy, wieku i wielkości pupila. Uniwersalna rękawica polecana jest dla psów, kotów oraz innych zwierząt; sprawdzi się w użytku domowym, jak również znajdzie zastosowanie w profesjonalnych gabinetach weterynaryjnych oraz salonach pielęgnacji psów i kotów.
image
image

EFEKTYWNA I PRAKTYCZNA

Rękawiczka została specjalnie zaprojektowana w sposób, który sprawia, że spełnia funkcję szczotki i powoduje, że wyczesywanie sierści to nieskomplikowana, szybka i skuteczna czynność. Górna część rękawicy wykonana jest z czarnego, miękkiego poliestru, natomiast dolna (aktywna) posiada liczne niebieskie, silikonowe wypustki rozmieszczone równomiernie na całej powierzchni, która w całości jest efektywnie wykorzystywana. Zastosowane rozwiązanie wpływa na komfort i satysfakcję podczas użytkowania.

SILIKONOWE WYPUSTKI

Nadmiar sierści zbiera się pomiędzy wypustkami, nie spada na podłogę ani nie wzbija się w powietrze. Sierść po zakończeniu czesania można bez problemu "odkleić" i wyrzucić do kosza na śmieci lub do toalety. Rękawiczkę bez najmniejszych trudności wyczyścimy przy użyciu wody z mydłem.

NADAJE SIĘ DO KAŻDEGO RODZAJU SIERŚCI

Produkt nadaje się do każdego rodzaju sierści o dowolnej długości, niezależnie od rasy, wieku i wielkości pupila. Uniwersalna rękawiczka polecana jest dla psów, kotów oraz innych zwierząt. W przypadku kotów, które zachowują higienę i dbają o czystość futra, dodatkowo uchroni przed procesem późniejszego odkłaczania i skutkami z nim związanymi. Dzięki niej, podczas codziennego lizania futra, zdecydowanie mniej kłaczków dostanie się do przewodu pokarmowego kota, co pomoże zwierzęciu, a właścicielowi pozwoli uniknąć wydatku, jakim jest wizyta u weterynarza.

image
image
image
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question